Twitter přišel s návrhem předplatného

Na základě průzkumu mezi uživateli Twitteru vznikl návrh placených funkcí a služeb předplatného. Společnost zatím nesdělila více detailů, naznačila ovšem oblasti, kterým se bude věnovat.
image
Začátkem července sdělil Twitter plány svým investorům. Chtějí dosáhnout větších příjmů prostřednictvím modelu předplatného.

Společnost proto požádala uživatele Twitteru o hodnocení placených funkcí. Mezi tyto funkce patří: Vrátit zpět - možnost vrátit zpět zaslání tweetu do 30 vteřin, než ho kdokoli shlédne, Přizpůsobení barev – bylo by možné si měnit písmo i jakoukoliv barvu motivu na Twitteru, Publikace videí - maximální rozlišení by se zvýšilo na 8192 x 8192 s až 5 x delším trváním, Twitter Badges - zobrazení odznaků firem u vašeho profilu, pro které pracujete, Automatické odpovědi nebo Social listening – možnost průzkumu reklam firem.

Společnost zatím o svých plánech neposkytne další podrobnosti, a to z důvodu, že jsou v raných fázích plánování. Průzkum nepředstavuje přesný model předplatného. Společnost udělala pouze první krok k tomu, aby získala zpětnou vazbu od svých zákazníků a zjistila, za co vše jsou ochotní zaplatit.

Zdroj: www.techcrunch.com