Privátní značka Zenises zavádí systém předplatného na pneumatiky.

Obchodní model představil šéf firmy na veletrhu Tire Technology Expo v Hannoveru pod obchodní značkou Cartyzen. První zemí, kde se značka pokusí systém praktikovat, bude Španělsko
image

Model je postaven na malých měsíčních platbách, které zákazník platí po dobu trvání smlouvy. Veškerá komunikace probíhá přes on-line platformu Cartyzen. V nabídce jsou pneumatiky Z-Tire a v paušální měsíční ceně je zahrnut veškerý servis, pojištění, výměny při poškození, náhrada ojetých pneumatik, uskladnění a další související služby. Zenises tvrdí, že tento model zavádí první na světě a jeho uvedení je teprve začátek – údajně skýtá netušené možnosti. Plánuje např. využití kryptoměny Bitcoin pro obchodní transakce. Zenesis vede reklamní kampaň pod heslem „rušivé přemýšlení“, kterou se staví do role inovátora, a „vyrušujícího žáka“  bourajícího zavedené  postupy a řešení. Domovská stránka Cartyzen ve Španělsku nabízí předplatné na pneu „již od 4,95 eur“ na měsíc.

Předplatné je uzavíráno s měsíční platbou na dobu 12 měsíců a po jeho vypršení máte možnost si pneumatiky ponechat (za poplatek ve výši tří měsíčních plateb), případně pokračovat v programu dále.